Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo

Kusters Venlo
kaina pagal užklausimą
Susisiekite su pardavėju
Paskambinkite man
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 1 - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 2 - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 3 - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 4 - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 5 - Machineryline
Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo | Vaizdas 6 - Machineryline
Susidomėjote skelbimu?
Prašyti papildomų nuotraukų
1/6
Kaina:
pagal užklausimą
Informuoti pasikeitus kainai
Pagaminimo metai: 2006
Grynasis svoris: 600 kg
Vieta: Nyderlandai Barneveld6532 km nuo jūsų
Numeris pardavėjo sandėlyje: 306M443
Patalpinimo data: ilgiau nei 1 mėnuo
Aprašas
Įtampa: 400
Bendrieji matmenys: aukštis - 2,1 m
Būklė
Būklė: naudotos
Papildomos paslaugos

Papildoma informacija — Pramoninis smulkintuvas Kusters Venlo

Location: Barneveld
No: 60193/3
Material: Stainless steel
Shredder: check
Double shaft: check
With hopper: check
Inlet: 600x400x240mm
Outlet: 150x150mm
Motor: 1 kW 3x 400 Volt
Mounted on legs: check
With switchgear: check
Floorspace: 1.5x0.9m
Total height: 2.1m
Extra Specifications: Hopper and breaker are stainless steel
merk: Kusters Venlo
General
Specified Features - Shredder
Information
Prašyti papildomos informacijos
Svarbu
Aprašymą pateikė pardavėjas. Jei norite gauti daugiau informacijos, kreipkitės į jį.
Patarimai perkantiems
Patarimai saugos klausimais
Pardavėjo tikrinimas

Jei nusprendėte įsigyti technikos už stipriai žemesnę, nei vidutinė rinkos kainą, būtinai iš pradžių susisiekite su pardavėju. Sužinokite apie technikos savininką kiek įmanoma daugiau. Vienas iš sukčiavimo būdų – apsimesti įmonės atstovu. Kilus įtarimams užpildykite formą, kad mes galėtume įvertinti situaciją ir imtis reikiamų veiksmų.

Kainos tikrinimas

Prieš apsisprendžiant ką nors įsigyti įdėmiai peržvelkite kelis pasiūlymus ir įvertinkite, kokia Jūsų pasirinktos technikos vidutinė rinkos pardavimo kaina. Jei Jums patikusio pasiūlymo kaina stipriai mažesnė, susimąstykite. Esminis kainos skirtumas gali reikšti paslėptus technikos defektus arba pardavėjo bandymą sukčiauti.

Nepirkite technikos, kurios kaina stipriai skiriasi nuo vidutinės rinkos kainos.

Nesutikite su abejotinais pasiūlymais keistis įranga ar iš anksto mokėti už ją. Kilus abejonėms nebijokite viską išsiaiškinti. Reikalaukite daugiau fotografijų ir technikos dokumentų, tikrinkite dokumentų autentiškumą, klauskite.

Abejotini mokėjimai

Tai dažniausiai pasitaikantys sukčiavimo atvejai. Nesąžiningi pardavėjai gali prašyti sumokėti avansą, kaip technikos įsigijimo „garantą“. Tokiu būdų sukčiautojai gali sukaupti nemažą pinigų sumą ir pradingti.

Įvairūs šio tipo sukčiavimo atvejai:
  • Piniginių lėšų pervedimas į banko kortelę.
  • Kilus abejonėms dėl pardavėjo, nedarykite avansinių mokėjimų be pinigų pervedimą patvirtinančių dokumentų.
  • Piniginių lėšų pervedimas į „patikėtinio“ sąskaitą.
  • Tokie prašymai iš karto kelia įtarimų, Jei tai Jūsų atvejis, greičiausiai susidūrėte su sukčiavimo atveju.
  • Piniginių lėšų pervedimas į panašaus pavadinimo įmonės sąskaitą
  • Būkite atidūs. Sukčiautojai, nežymiai pakeisdami įmonės pavadinimą, gali bandyti apsimesti gerai žinomų kompanijų atstovais. Nepervedinėkite pinigų, jei dėl įmonės kyla abejonių.
  • Asmeninių rekvizitų pateikimas tikros kompanijos sąskaitoje
  • Prieš darydami piniginį pervedimą įsitikinkite, kad sąskaitoje nurodyti rekvizitai yra teisingi ir priklauso nurodytai kompanijai.
Aptikote sukčiavimo atvejų?
Informuokite mus
Patarimai saugos klausimais
Panašūs skelbimai
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Įtampa 400
Nyderlandai, Barneveld
A. Foeth B.V.
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Galia 1.36 AG (1 kW) Įtampa 400
Nyderlandai, Barneveld
A. Foeth B.V.
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Nyderlandai, Barneveld
A. Foeth B.V.
Susisiekite su pardavėju
Parduodate techniką ar transporto priemones?
Darykite tai su mumis!
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Nyderlandai, Barneveld
A. Foeth B.V.
Susisiekite su pardavėju
99 500 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2005
12 554 m/h
Galia 652 AG (479 kW) Mobile ✓
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju
99 750 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2007
14 069 m/h
Galia 650 AG (478 kW) Degalai dyzelinas
Nyderlandai, Groot-Ammers
RH Trucks BV
Susisiekite su pardavėju
52 500 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2009
7 257 m/h
Degalai dyzelinas
Nyderlandai, Almelo
Autohandel Gebr. Heinhuis
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2003
4 636 m/h
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju
64 500 €
Pramoninis smulkintuvas
2010
16 423 m/h
Galia 428 AG (315 kW) Mobile ✓ Vikšrų sistema ✓
Nyderlandai, Veldhoven
BOSS MACHINERY B.V.
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Galia 235 AG (173 kW)
Lenkija, Chojnów
* FEDOROWICZ * MASZYNY BUDOWLANE
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Plastiko ekstruderis
Nyderlandai, Wijchen
Second Owner BV
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2002
Nyderlandai, Wijchen
Second Owner BV
Susisiekite su pardavėju
naujas pramoninis smulkintuvas Menart H 101 D
1
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
Būklė naujas
Galia 47 AG (34.55 kW) Degalai dyzelinas
Nyderlandai, Waalwijk
Handelsonderneming P. Verschure
Susisiekite su pardavėju
299 000 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2022
875 m/h
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju
360 000 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2017
3 922 m/h
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Galia 4.08 AG (3 kW)
Austrija, Vienna
Heindl Handels GmbH company
Susisiekite su pardavėju
159 500 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2020
2 415 m/h
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2006
Galia 435 AG (320 kW) Degalai elektra Srovės dažnis 50 Hz Įtampa 400
Vokietija, Vechta
ADR GMBH VECHTA
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Pramoninis smulkintuvas
2019
3 849 m/h
Galia 355 AG (261 kW) Degalai dyzelinas Mobile ✓
Nyderlandai, Nunspeet
Chess ITC
Susisiekite su pardavėju
359 500 € Be PVM
Pramoninis smulkintuvas
2019
4 276 m/h
Nyderlandai, Holten
Jansen Holten
Susisiekite su pardavėju