Hidraulinis cilindras GSL German Standard Lift D0630500FV40500 pramoninės įrangos
PDF
kaina pagal užklausimą
Susisiekite su pardavėju
Paskambinkite man
Hidraulinis cilindras GSL German Standard Lift D0630500FV40500 pramoninės įrangos - Machineryline
Susidomėjote skelbimu?
1/6
PDF
Kaina:
pagal užklausimą
Pasiteiraukite kainos
Informuoti pasikeitus kainai
Susisiekite su pardavėju
Vieta: Vokietija Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Numeris pardavėjo sandėlyje: 4958
Patalpinimo data: ilgiau nei 1 mėnuo
Būklė
Būklė: naudotos
Papildomos paslaugos
Abmessungen: 770/140 mm
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA745
Lagerplätze Intern: 513306
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 25
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Zylinder: Ø 63 mm-Kolbenstange: Ø 50 mm -Rohr Durchmesser aussen: 75 mm-Hub: 500 mm -Gesamtlänge eingefahren: 730 mm-Aufnahme Kolbenstange: Ø 44 mm Kugelkopf-Aufnahme Bohrung: Ø 30 mm-Anzahl: 5x vorhanden-Preis: pro Stück-Ideal zum Bau einer Hydraulikpresse
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Svarbu
Šis pasiūlymas yra skirtas tik bendrai informacijai. Tikslios informacijos klauskite pardavėjo.
Patarimai perkantiems
Patarimai saugos klausimais
Pardavėjo tikrinimas
Kainos tikrinimas
Nepirkite technikos, kurios kaina stipriai skiriasi nuo vidutinės rinkos kainos.
Abejotini mokėjimai
Įvairūs šio tipo sukčiavimo atvejai:
  • Piniginių lėšų pervedimas į banko kortelę.
  • Piniginių lėšų pervedimas į „patikėtinio“ sąskaitą.
  • Piniginių lėšų pervedimas į panašaus pavadinimo įmonės sąskaitą
  • Asmeninių rekvizitų pateikimas tikros kompanijos sąskaitoje
Aptikote sukčiavimo atvejų?
Informuokite mus
Patarimai saugos klausimais
Panašūs skelbimai
hidraulinis cilindras Stahl 36/50/580 mm pramoninės įrangos
Kaina pagal užklausimą
Hidraulinis cilindras
Vokietija, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Hidraulinis cilindras
Vokietija, Wiefelstede
Parduodate techniką ar transporto priemones?
Darykite tai su mumis!
hidraulinis cilindras Hub 1084 mm pramoninės įrangos hidraulinis cilindras Hub 1084 mm pramoninės įrangos hidraulinis cilindras Hub 1084 mm pramoninės įrangos
hidraulinis cilindras unbekannt Hub 300 mm pramoninės įrangos hidraulinis cilindras unbekannt Hub 300 mm pramoninės įrangos